ZESPÓŁ PRZYPRAWKI

Mariusz.jpg

Mariusz

CEO / Sprzedaż Hurtowa

697 713 072

mariusz@przyprawka.pl

Dorota.jpg

Dorota

CFO / Kierownik Sieci

530 847 305

dorota@przyprawka.pl

Kasia.jpg

Kasia

Kierownik Sprzedaży

607 086 613

kasia@przyprawka.pl

Dominika.jpg

Dominika

Sprzedaż Hurtowa i Online

570 971 738

dominika@przyprawka.pl

Mateusz.jpg

Mateusz

Kierownik Produkcji

883 446 563

mateusz@przyprawka.pl

Ilona.jpg

Ilona

Menadżer Sklepu (Starachowice)

888 293 675

ilona@przyprawka.pl

ZESPÓŁ PRZYPRAWKI

INFORMACJE O FIRMIE

PRZYPRAWKA Mariusz Mundzik

NIP: 6642099747

Nr konta: 88 1050 1214 1000 0097 3524 2407

ul. Bobowskich 4

26-110 Skarżysko-Kamienna

woj. świętokrzyskie

Polska

Godziny otwarcia sklepów stacjonarnych

Skarżysko - Kamienna

Pon - Pt:   7:00 - 18:00

Sob:   8:00 - 15:00

Starachowice

Pon - Pt:   8:00 - 16:00

Sob:   8:00 - 14:00

Dane kontaktowe

sklep@przyprawka.pl

+48 600 238 265

+41 251 05 19

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NASZE SKLEPY

Starachowice.jpg

Adres:

Starachowice

al. Armii Krajowej 28

Godziny otwrcia:

Pon - Pt:   8:00 - 16:00

Sob:   8:00 - 14:00

Bobowskich.jpg

Adres:

Skarżysko - Kamienna

ul. Bobowskich 4

Godziny otwrcia:

Pon - Pt:   7:00 - 18:00

Sob:   8:00 - 15:00

Loading...
Made with by yayko